فیزیوتراپی صحت و سلامتی را بیشتر میکند

جهت مشاوره رایگان و تعیین نوبت فیزیوتراپی ، لیزر پرتوان ، مگنت درمانی میتوانید به واتس آپ پیام ارسال کنید : ۰۹۰۳۱۹۰۳۷۱۶
حتما برای شما هم سوال شده که آیا فقط بیماران و افراد آسیب دیده باید به فیزیوتراپی در شهریار مراجعه کنند یا کسانی که در سلامت کامل هستن هم ممکن است نیاز داشته باشند تا از خدمات ما بهره ببرند ، در مطلب زیر به پرسش هایی پاسخ میدهیم که چطور و چگونه میتوانیم با فیزیوتراپی صحت و سلامتی اکنون خود را حفظ یا بهتر کنیم .

چگونه میتوان با فیزیوتراپی صحت و سلامتی را افزایش داد ؟

دلایلی زیادی وجود دارد اما مهم ترین و کاربردی ترین موارد که فیزیوتراپی به صحت و سلامتی شما کمک میکند را در زیر نام میبریم :
• ارزیابی دوره ای ساختار ستون فقرات
• ارزیابی قدرت عضلاتی اسکاتی
• ارزیابی سبک زندگی و تمرین های روزانه
• مشاوره در پیشگیری از بروز بیماری های عضلانی اسکلتی
• مشاوره تمرین درمانی در تمامی سنین به ویژه سالمندان
• افزایش اطلاعات درباره تاثیر فیزیوتراپی بر افزایش صحت و سلامتی
• آشنایی با روش های درمانی دیگر
• کاربرد های زیبایی و لاغری فیزیوتراپی و لیزر و تکار و مگنت

آیا دستگاه های فیزیوتراپی در افراد سالم هم کاربرد دارد ؟

دستگاه های مانند تکار ، میتواند به اهداف مختلفی استفاده شود ، مثلا برای لاغری و کاهش چربی ، جوانسازی پوست و لیفت و از بین بردن استرچ مارک ها ، یا حتی برای افزایش انعطاف در ورزشکاران مثلا ژیمناستیک کاران یا شناگران ،
دستگاه های الکتروتراپی و تحریک الکتریکی عصب و عضله نیز در افراد سالم بخصوص ورزشکاران کاربرد فروان دارد ، بجز اینکه فیزیوتراپی در آسیب های ورزشی به افزایش صحت و سلامتی کمک میکند در ورزشکارانی که بدنبال بهبود قدرت و افزایش توان عضلات در برابر خستگی و حتی افزایش حجم عضله هستند نیز کابرد دارد .
طب سوزنی و سوزن خشک نیز کاربرد های زیادی در زمینه زیبایی ، لیفت صورت و شکم ، لاغری و چربی سوزنی دارد ، شما میتوانید به مراجعه به مراکز فیزیوتراپی در شهریار و اندیشه از مشاوره در این زمینه استفاده نمایید .

فیزیوتراپی صحت و سلامتی را بیشتر میکند
فیزیوتراپی صحت و سلامتی را بیشتر میکند

 

کاربرد های زیبایی فیزیوتراپی به صحت و سلامتی آسیب میزند ؟

خیر ، قطعا اگر فیزیوتراپی توسط شخص فیزیوتراپیست دارای شماره نظام پزشکی برای شما انجام شود هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد ، اما اگر فردی که دارای صلاحیت نیست و فیزیوتراپیست نیست دستگاه های فیزیوتراپی برای شما استفاده کند ممکن است صحت و سلامتی شما به خطر بیافتد ، اما بصورت ویژه درباره کاربرد های زیبایی باید به اطلاع شما برسانیم که هیچ خطر و عوارضی ندارد و حتی باعث بهبود موارد زیادی در بدن میشود ، بعنوان مثال وقتی شما با دستگاه تکار سطح چربی دور شکم را کم میکنید علاوه بر کاربرد زیبایی فیزیوتراپی به سلامتی خود در زمینه وزن و کاهش آن نیز کمک کرده اید .

ارزیابی فیزیوتراپی در افراد سالمند همراه با تمرین درمانی :

با افزایش سن ما شاهد کاهش سطح فعالیت افراد ، بخصوص بازنشسته های عزیز هستیم ، از آنجایی که در اکثر موارد افراد در سنین قبلی ورزش و تمرین های روزانه نداشته اند ، با شروع دوران بازنشستگی فرصت خوبی است تا جهت پیشگیری از هر بیماری عصبی عضلانی و همچنین پوکی استخوان ، با مراجعه به فیزیوتراپی و مشاوره تمرین درمانی ، به صحت و سلامتی خود کمک کنند و با این روش به نوعی سلامتی را برای خود بیمه کنند ، تا وقتی میتوان از بیماری پیشگیری کرد چرا باید بعد از ابتلا برای درمان اقدام کرد ؟ در مواردی مثل پوکی اسخوان و کاهش قدرت عضلات در سنین بالا پیشگیری مهم تر از درمان است .

تاثیر فیزیوتراپی بر سلامتی و صحت سالمندان
تاثیر فیزیوتراپی بر سلامتی و صحت سالمندان

 

مشاوره فیزیوتراپی رایگان برای تمامی افراد :

در فیزیوتراپی همگام شهریار ، برای تمام افراد چه کسانی بیمه تامین اجتماعی یا خدمات درمانی دارند و چه کسانی که بیمه ندارند یا بیمه تکمیلی دارند ، خدمات مشاوره فیزیوتراپی رایگان از طریق واتس آپ و اینستاگرام در نظر گرفته شده است ، شما میتوانید سوالات خود را درباره کاربرد های فیزیوتراپی بر صحت و سلامتی خود همچنین تاثیر فیزیوتراپی بر رویش مجدد عصب  و تاثیر فیزیوتراپی توانه عضلات تحلیل رفته در سالمندان یا بعد از جراحی را ازطریق موارد ذکر شده مطرح نمایید ، تمامی سوالات تخصصی مراجعین توسط شخص فیزیوتراپیست پاسخ داده میشود ، اگر در زمینه مراجعه به پزشک متخصص اطلاعات ندارید میتوانید از مشورت ما جهت مراجعه به بهترین متخصص ارتوپدی یا دکتر مغز و اعصاب در شهریار و اندیشه استفاده نمایید . همچنین جهت اطلاع از آدرس دفاتر بیمه های تکمیلی مانند بیمه آتیه سازان میتوانید به صفحه های راهنمای بیمه شده ها مراجعه کنید و آدرس نزدیک ترین دفتر بیمه خود را بیابید .

کاربرد طب سوزنی در زیبایی – فیزیوتراپی شهریار :

با طب سوزنی در فیزیوتراپی شهریار علاوه بر بهبود صحت و سلامتی افراد میتوان به زیبایی و اعتماد بنفس افراد نیز افزود ! از کابرد های مهم طب سوزنی در ناحیه صورت میتوان به ازبین بردن جای جوش و آکنه صورت ، لیفت و کاهش چین و چروک ، جوانسازی و آبرسانی پوست صورت اشاره کرد .
در مرکز طب سوزنی و فیزیوتراپی همگام در شهریار و اندیشه تمامی خدمات چه درمانی و چه زیبایی در حیطه فیزیوتراپی ارائه میشود.

 

فیزیوتراپی چگونه به صحت و سلامتی ورزشکاران کمک میکند ؟

کاربرد های دستگاه های فیزیوتراپی ورزشی بسیار گسترده است ، از موارد مهم و کاربردی تر آن میتوان به کاهش اسپاسم عضلات بعد از تمرین ، افزایش حجم عضلات ، افزایش قدرت و استقامت ، کاهش تورم بعد از تمرینات سخت در اندام تحتانی و یا شانه بخصوص در شناگران ، پیشگیری از اثرات منفی التهاب زانو بعد از مسابقات ورزشی سخت ، کاهش فشار بر مفصل مچ پا در ژیمناستیک ، و خیلی موارد دیگر اشاره کرد .
در رشته های بدن سازی و فیتنس ، مشاوره فیزیوتراپی جهت ارائه برنامه تمرینی اصولی مطابق و استاندارد های بین المللی میتواند به پیمودن یک مسیر اصولی در این ورزش به شما کمک کند ، همیشه باید تمرین های بدن سازی را از افرادی که بر آناتومی بدن انسان تسلط کامل دارند دریافت نمایید .

فیزیوتراپی همگام به صحت و سلامتی شما اهمیت میدهد :

ما در فیزیوتراپی همگام واقع در شهریار اندیشه فاز یک ، تمامی خدمات لازم جهت بهبودی سلامتی و افزایش صحت و تندرستی شما عزیزان را با بهترین کیفیت و جدیدترین تجهیزات فیزیوتراپی ارائه میدهیم ، فیزیوتراپی همگام با رعایت تمامی اصول بهداشتی ، پروتکل های توانبخشی روز دنیا ، برنامه تمرین درمانی بعد از جراحی ، مشاوره رایگان از طریق واتس آپ در خدمت شما عزیزان میباشد .
لطفا جهت تعیین نوبت و تسریع فرایند نوبت دهی نسخه خود را از طریق واتس آپ ارسال نمایید :
۰۹۰۳۱۹۰۳۷۱۶
شهریار ، اندیشه ، فاز یک ، خیابان شاهد شرقی ، مجتمع گل یاس ، طبقه دوم ، واحد ۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up