لیست بیمه های تکمیلی فیزیوتراپی – شهریار و اندیشه

مراجعین عزیز ، مجموعه فیزیوتراپی همگام با هیچ بیمه ای طرف قرار داد نمیباشد ، جهت استفاده از بیمه تکمیلی ، در پایان ده جلسه فیزیوتراپی ، فاکتور جهت ارائه به بیمه های تکمیلی صادر خواهد شد .

لینک صفحه اعلام تعرفه :  قیمت هرجلسه فیزیوتراپی 

لینک مراکز توانبخشی و کلینیک در شهریار و اندیشه :  فیزیوتراپی در اندیشه   و  فیزیوتراپی در شهریار 

از این رو، به منظور رفع هرگونه سوال یا ابهام مرتبط با نحوه پرداخت و سقف دریافت هزینه‌های فیزیوتراپی، لیستی از شماره‌های تماس سازمان‌های بیمه‌تکمیلی پراستفاده را برای شما تدارک دیده‌ایم. با تماس با این مراکز، می‌توانید به آسانی پرسش‌های خود را مطرح نمایید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

بیمه تکمیلی آتیه سازان۰۲۱۷۵۰۱۳http://atiyehsazan.ir
بیمه تکمیلی دانا۰۲۱۵۸۳۷۸۰۰۰https://www.dana-insurance.com
بیمه تکمیلی ایران۰۹۶۶۸http://iraninsurance.ir
بیمه تکمیلی سامان۰۲۱۸۸۴۳۷۲۵۲https://samaninsurer.com
بیمه تکمیلی سینا۰۲۱۲۸۳۷۱۰۳۰https://www.sinainsurance.com
بیمه تکمیلی sos۰۲۱۲۲۷۵۸۴۸۱https://bimehsos.com
بیمه تکمیلی دی۰۲۱۱۶۷۱https://www.dayins.com
بیمه تکمیلی معلم۰۲۱۸۴۲۲۳https://mic.co.ir
بیمه تکمیلی آسیا۰۲۱۸۷۰۷https://www.bimehasia.com
بیمه تکمیلی رازی۰۲۱۸۲۸۷https://razi24.ir
بیمه تکمیلی پارسیان۰۲۱۸۲۵۹https://parsianinsurance.ir
بیمه تکمیلی پاسارگاد۰۲۱۸۲۴۸۹https://pasargadinsurance.ir
بیمه ملت۰۲۱۹۶۶۰۲۰۰۰https://melat.ir

 بیمه های تکمیلی درمان و استفاده از بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی

به بررسی یکی از مهم‌ترین ابزارهای مالی و سلامتی، یعنی بیمه های تکمیلی درمان، و نقش آنها در پشتیبانی از جلوگیری و درمان بیماری‌ها خواهیم پرداخت. همچنین، به مزایا و فواید استفاده از بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی می‌پردازیم. این مقاله با ارائه محتوایی شفاف، کامل و حاشیه‌نویسی مناسب، اطلاعات ارزشمندی را برای مخاطبان فراهم خواهد کرد.

 بیمه های تکمیلی درمان چیستند؟

یمه های تکمیلی درمان، همانطور که از نامشان پیداست، نوعی بیمه هستند که جهت تکمیل بیمه اصلی و پوشش دهی به مواردی که بیمه اصلی شامل آنها نمی‌شود، ارائه می‌شوند. این نوع بیمه به مردم امکان می‌دهد تا علاوه بر بیمه اصلی خود، از بیمه های تکمیلی نیز استفاده کنند و از هزینه های پزشکی که بیمه اصلی آنها را پوشش نمی‌دهد، جلوگیری کنند.

 فواید استفاده از بیمه های تکمیلی درمان

بیمه های تکمیلی درمان فیزیوتراپی دارای فواید فراوانی هستند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 ۱٫ پوشش هزینه های پزشکی اضافی

بیمه تکمیلی به شما اجازه می‌دهد که برخی از هزینه های پزشکی که بیمه اصلی شما پوشش نمی‌دهد را تحت پوشش قرار دهید. این شامل بخش هایی از هزینه های بیمارستانی، داروها، فیزیوتراپی و سایر خدمات بهداشتی می‌شود که بیمه اصلی آنها را پوشش نمی‌دهد.

 ۲٫ انتخاب بهترین مراکز درمانی فیزیوتراپی

بیمه های تکمیلی به شما امکان می‌دهند تا بهترین مراکز درمانی فیزیوتراپی را انتخاب کنید و از خدمات با کیفیت و حرفه‌ای بهره‌مند شوید. این بیمه ها اغلب شبکه ای از مراکز و پزشکان حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند که به شما اجازه می‌دهد به سادگی به بهترین ها دسترسی داشته باشید.

 ۳٫ جلوگیری از دست‌کم شدن پس اندازها

با بیمه تکمیلی، نیازی نیست نگران هزینه های غیرمنتظره و بزرگ پزشکی باشید که ممکن است پس اندازها و اعتبار مالی شما را تهدید کند. این بیمه به شما اطمینان می‌دهد که در مواقع اضطراری و بحرانی، هزینه های پزشکی شما تحت پوشش قرار می‌گیرد.

 استفاده از بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی

فیزیوتراپی، به عنوان یکی از روش‌های مؤثر در بهبود بیماری‌ها و آسیب‌های جسمی، از جمله روش‌های درمانی فیزیکی مورد تأیید و تعریف شده است. با استفاده از بیمه تکمیلی، امکان بهره‌مندی از خدمات حرفه‌ای و کیفیتی در زمینه فیزیوتراپی برای شما فراهم می‌شود، که این امر به‌ویژه به شما کمک می‌کند تا به طور موثر‌تر و کامل‌تر بهبود یابید و از فرصت‌های متنوع در این حوزه بهره‌مند گردید. همچنین، این رویکرد به شما اجازه می‌دهد تا با اطمینان بیشتری به تناسب اندام و سلامتی خود توجه کنید و از نتایج مثبت و قابل مشاهده‌ی درمان فیزیوتراپی بهره‌مند شوید. با این وجود، بیمه تکمیلی یک ابزار قدرتمند است که با مراجعه به متخصصین مجرب و کارآزموده در حوزه فیزیوتراپی، شما را در راه بهبودی و بهسازی بهترین حالت فیزیکی‌تان همراهی می‌کند.

 تحت چه شرایطی می‌توان از بیمه تکمیلی برای فیزیوتراپی استفاده کرد؟

اکثر بیمه های تکمیلی، برای پوشش هزینه های فیزیوتراپی نیازمند تشخیص پزشک معالج متخصص است. پزشک معالج باید نیازمندی شما برای فیزیوتراپی را تأیید کرده و دلیلی مشخص برای نیاز به این درمان ارائه دهد. به عبارت دیگر، فیزیوتراپی باید به عنوان راهکاری مؤثر برای بهبود وضعیت جسمی و کاهش دردها و ناتوانی‌ها توصیف شود تا بیمه تکمیلی بتواند هزینه های آن را پوشش دهد.

 آیا بیمه تکمیلی همه نوع فیزیوتراپی را پوشش می‌دهد؟

بیمه های تکمیلی ممکن است نوعی از فیزیوتراپی را که بعضی از بیمه های اصلی نیز پوشش می‌دهند، شامل نشود . به همین دلیل، پیش از خرید بیمه تکمیلی، مهم است که با دقت شرایط و محدودیت های آن آشنا شوید. اگر نیاز به نوعی خاص از فیزیوتراپی دارید، حتماً با شرکت بیمه تماس بگیرید و از پوشش آن درمان اطمینان حاصل کنید.

 

بیمه های تکمیلی درمان به عنوان یک ابزار مالی و سلامتی بسیار مهم می‌توانند به شما در پشتیبانی از سلامتی و بهبود بیماری‌ها کمک کنند. استفاده از این نوع بیمه برای فیزیوتراپی نیز امکان بهره‌برداری از خدمات با کیفیت و حرفه‌ای در این حوزه را فراهم می‌آورد. به همین دلیل، توصیه می‌شود که پیش از خرید بیمه تکمیلی، شرایط و پوشش آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید و در صورت نیاز، با شرکت بیمه تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

keyboard_arrow_up